Про нас

"Будучність" зі старослов'янської – Майбутнє.

Ми взяли слово "Будучність" за назву компанії, оскільки воно найкраще характеризує наш підхід. Вже більше, як 15 років допомогаємо клієнтам ефективно вирішувати проблеми, що виникають при змащенні вузлів та механізмів.  

Використовуючи високоякісну продукцію та оптимальні технологічні рішення, ми робимо майбутнє клієнтів кращим, забезпечуючи їм лідерські позиції на ринках. 

Що пропонуємо?

Компанія "Будучність" є офіційним представником брендів мастильних матеріалів ("Petro-Canada", "Rajol", "Kayros"), які є лідерами у своїх сегментах. Кожен їх продукт є унікальною високотехнологічною розробкою, що забезпечує надійний захист обладнання та механізмів. 

Окрім імпортних продуктів ми  пропонуємо повний спектр ГОСТ(-івських) олив та мастил для задоволення усіх потреб клієнтів.

Турбуючись про екологію, надаємо можливість утилізувати нафтопродукти, що відпрацювали свій ресурс. Для цього маємо партнеську компанію з технологіями та ліцензією на відповідні види діяльності.

Як працюємо?

Щоб досягти реальної вигоди, наша команда професіоналів допомагає підібрати оптимальний варіант використання олив та мастил для економії ресурсів клієнта. 

Пропонуємо варіант, який має найвищий допуск на ринку. Рекомендуємо збільшити міжсервісний інтервал, технічно підтримуємо випробовування і проводимо аналізи відпрацьованих продуктів у сертифікованій європейській лабораторії.

Економимо ваші кошти - збільшуємо ваш дохід.
Отримайте безкоштовний розрахунок рентабельності – звертайтеся вже!

 

ВІДГУКИ ПРО НАШУ ДІЯЛЬНІСТЬ
ЧОМУ ВАМ ВИГІДНО ПРАЦЮВАТИ З НАМИ?
Збільшуємо ефективність
Проводимо випробовування і аналіз відпрацьованих продуктів у сертифікованій європейській лабораторії. Підвищуємо рентабельність вашого бізнесу
Захищаємо від підробок
Пропонуємо оригінальну продукцію, що має найвищі допуски на ринку
Турбуємося про екологію
Надаємо послугу утилізації використаних мастильних матеріалів
Працюємо комплексно
Завдяки широкому асортименту комплексно закриваємо потребу, виходячи з технічних потреб і очікувань по ціні
СЕРТИФІКАТИ ТА ГАРАНТІЇ
СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
ЩО ВАС ЦІКАВИТЬ?
НАША КОМАНДА
Зоряна Білик
Директор
Тарас Сибаль
Територіальний менеджер
Ігор Миколишин
Територіальний менеджер
x
Передзвоніть мені