Цікаво знати

За повідомленням провідного дайджеста нафтогазової галузі Lube Report від 25 травня 2011р., більшість основних нафтових компаній проінформували своїх клієнтів в США про підвищення цін на кінцеві продукти в найближчі тижні. Основною причиною є підвищення ціни на базові оливи та присадки.

  • Chevron підвищить ціни на 6-10 відсотків на оливи, трансмісійні рідини та мастила з 13 червня цього року.
  • ConocoPhillips підніме ціни на 7-8 відсотків на кінцеві мастильні матеріали, залежно від різних факторів, з 13 червня ц.р.
  • ExxonMobil підніме ціни до 7 відсотків на бредндовані та небрендовані оливи і мастила з 16 червня ц.р.
  • Citgo підвищить ціни на 8-10 відсотків на весь список продуктів та для окремих клієнтів починаючи з 17 червня ц.р. Підвищення стосуватиметься брендів Citgo, Mystik та Clarion наливом, фасованих олив, білих олив та мастил.
  • Shell перегляне ціни в сторону збільшення на окремі мастильні матеріали до 7 відсотків починаючи з 27 червня ц.р.
  • Valvoline підвищить ціни до 9 відсотків на мастильні матеріали з 27 червня ц.р.
  • BP Castrol підніме ціни до 9 відсотків на усі продукти для пасажирських авто, мотоциклів, комерційного транспорту та допоміжні продукти в будь-якій тарі, включаючи синтетичні мастильні матеріали, починаючи з 5 липня.

Більшість повідомлень містили різні варіації роз’яснень подібних на ті, що надала Chevron своїм клієнтам: “Це підвищення зумовлене постійним ростом ціни на базові оливи та присадки, що, в свою чергу, впливає на процес виробництва олив та мастил.” Лист Citgo до клієнтів також посилається на підвищення вартості пакувальних матеріалів.Warning: Unknown(): Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively. in Unknown on line 0